officiële website van KFC BO BEERZEL

Weekschema

Maandag 20 NOVEMBER.

 Trainingen ploegen BO Beerzel.   

U9 18u00' - 19u15'.

U12 18u00' - 19u15'.           

U15 18u00' - 19u15'. 

U17 19u15' - 20u30'. 

Dinsdag 21 NOVEMBER.

   Trainingen ploegen BO Beerzel.     

U7 18u00' - 19u00'.  

U8 18u00' - 19u00'.  

U10 18u00' - 19u00'.

U11 18u00' - 19u15'.


19u30' training eerste en tweede elftal  

Woensdag 22 NOVEMBER..

18u30' U10  SV Grasheide - BO Beerzel

Trainingen ploegen BO Beerzel.   

U9 18u00' - 19u15'.

U12 18u00' - 19u15' 

U15 18u00' - 19u15'                     

U17 19u15' - 20u30'   

Dames 20u00' - 21u30'.        

 

Donderdag 23 NOVEMBER.

Trainingen ploegen BO Beerzel.            

U8 18u00' - 19u00'

U10 18u00' - 19u00'

U11 18u00' - 19u15'

19u30' Training eerste en tweede elftal.

Vrijdag 17 NOVEMBER.

20u00' RES. A  KVC Booischot A  - BO Beerzel A  0 - 2  *** Competitie  ***

19u00' Dames  VREMDE DAMES 2 - BEERZEL DAMES  6 - 1  ***  COMPETITIE ***   

Trainingen ploegen BO Beerzel.       

U6 18u00' - 19u00'   

U7 18u00' - 19u00'.     

Zaterdag 18 NOVEMBER.

19u30' Dames  BEERZEL DAMES - .......  ***  Zie vrijdag / COMPETITIE ***   

14u30' Res. B  BO Beerzel B - VC Rijmenam 6 - 4

11u00' U12  B Beerzel - RB Elzestraat

11u00' U11  BO Beerzel - KVC Westerlo D

11u15' U10  KVV Duffel - BO Beerzel

14u30' U9  KFC Nijlen C - BO Beerzel

09u30' U8  K Vrijh Herselt BO Beerzel

09u30' U7  KSK Wavria A BO Beerzel

Zondag 19 NOVEMBER.

  14u30'  Eerste elftal BO BEERZEL  - VC Rijmenam *** Competitie ***  

10u00' U17 BO Beerzel - KV Hooikt

09u30' U15 KVV Duffel B BO Beerzel 

12u00' U7 BO Beerzel - FCM Hallaar (vriendschappelijk)

Sponsors

Zakenkantoor Gijsbrechts

 

Studiebureau

 

Projectmasters

 

Franck Afbraakwerken

 

Dom & Partners

 

De Zilvervis

 

Gebroeders Lambaerts

 

De Preter Teurfs & Partners

 

MEDUSSA Authentieke historische materialen en curiosa

 

Het Broodhuys

 

Slagerij Van Loock

 

HV Interieur

 

Garage Wuyts

 

Veralu

 

Verelst