Hier kan u inschrijven voor het seizoen 2022 – 2023.
Het lidgeld bedraagt 195 euro. Elke aangesloten speler krijgt tevens een trainingspak, een bal en een drinkbus. Een nieuw lid krijgt ook een sporttas.
Vanaf het tweede lid van hetzelfde gezin betaal je slechts 160 euro. De korting wordt automatisch verrekend. Spelers van U6 betalen 175 euro lidgeld.
Na de winterstop worden onze lidgelden aangepast naar respectievelijk 145 voor de eerste en 120 euro voor de tweede en volgende speler van elk gezin. Spelers van U6 betalen 125 euro lidgeld.
Wanneer je je lidmaatschap hernieuwt voor einde juni, kunnen wij tijdig onze bestellingen plaatsen voor de kledij, en zul je voor aanvang van het seizoen in het nieuw staan.
Na deze datum kunnen wij deze garantie niet meer bieden.
Denk er bij de bestelling van de kledij aan dat de maten van Erima eerder ruim vallen.
Op het einde van het formulier wordt u automatisch omgeleid naar een online betaalpagina.
U krijgt altijd een bevestiging van uw aansluiting in de mailbox. Buiten onze wil om kan deze echter in uw spamfilter terecht komen. Kijk dit dan zeker even na.